Безпека дітей – спільна справа

В умовах збройного конфлікту на сході України питання безпеки дітей набуває особливого значення. Ця проблема є актуальною й для всієї світової спільноти. У зв’язку з необхідністю впроваджувати повною мірою міжнародне гуманітарне право і норми з прав людини, Радою Безпеки ООН була прийнята Резолюція 1325 «Жінки, мир, безпека». На її виконання розроблено Національний план дій на період до 2020 року.

Одним із ключових завдань, покладених на Міністерство освіти і науки України щодо виконання пунктів Національного плану дій, є навчання педагогічних працівників та батьків з питань особливостей безпеки життєдіяльності дівчат і хлопців, зокрема щодо поводження з вибухонебезпечними предметами, здійснення психологічної підтримки дітей, які  постраждали від збройного конфлікту.

9 березня відбулася зустріч керівника Інституту модернізації змісту освіти Володимира Ткаченка зі спеціалістом програми захисту Данської Ради у справах біженців Діною Гуд. Зазначалося, що ця міжнародна неурядова гуманітарна організація сприяє пошуку довгострокових рішень щодо вирішення проблем населення України, постраждалого внаслідок збройного конфлікту.

У ході зустрічі обговорювалися питання співпраці щодо виконання Національного плану дій з реалізації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Зокрема, було досягнуто домовленостей про підготовку навчально-методичних матеріалів для педагогічних працівників системи загальної середньої освіти, проведення навчань з питань безпеки життєдіяльності дітей та їхніх сімей в умовах збройного конфлікту в Україні.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×