Відкрито пам’ятник Олені Телізі

25 лютого 2017 року на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» урочисто відкрито пам’ятник видатній громадській діячці, поетесі, учасниці українського визвольного руху – Олені Телізі. У церемонії відкриття взяли участь представники уряду, міністерств, студентська та учнівська молодь, зокрема учні спеціалізованої школи імені О. Теліги № 97 з поглибленим вивченням англійської мови. В урочистостях також взяли участь представники Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

Перед присутніми зі словами вшанування виступили Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Київський міський голова Віталій Кличко, Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович. Вони наголосили, що слід пам’ятати про трагедію, яка сталася на території Національного заповідника, вшанувати пам’ять про безвинних жертв і зберегти її для наступних поколінь.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет здійснив чин освячення пам’ятника.

Нагадаємо: пам’ятник Олені Телізі встановлено на виконання Указу Президента України «Про відзначення 100-річчя від дня народження Олени Теліги», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 20.02.2015 №144 та згідно з рішенням Оргкомітету із підготовки та проведення заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×