Повідомлення директорам видавництв, авторам підручників

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.12.2016 № 1564 триває подальша робота над проектами електронних версій підручників для  9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

До 17 лютого 2017 року видавництва передають доопрацьовані варіанти проектів електронних версій підручників разом із відповіддю авторів на зауваження і пропозиції на паперових носіях та в електронному вигляді (pdf-формат) до Інституту модернізації змісту освіти, а їх електронні версії – до Репозитарію (support@imzo.gov.ua).

Із 17 по 20 лютого 2017 р. Інститут модернізації змісту освіти оприлюднює надіслані матеріали на сайті Інституту та в Репозитарії.

Із 21 по 23 лютого 2017 р. експерти перевіряють ступінь врахування авторами зауважень, викладених в експертних висновках.

До 27 лютого 2017 р. експерти подають довідки про стан доопрацювання проектів підручників на папері до Інституту модернізації змісту освіти та в електронному вигляді (pdf-формат) на електронну адресу vidbir.2016@gmail.com.

28 лютого 2017 р. Інститут модернізації змісту освіти передає головам конкурсних комісій усі проекти підручників, експертні висновки та довідки про стан доопрацювання.

1 березня 2017 р. конкурсні комісії оголошують, а Інститут модернізації змісту освіти розміщує протоколи конкурсних комісій за результатами І етапу Конкурсу на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України, веб-сайті Інституту та в Репозитарії.

Із 2 по 9 березня 2017 р. Інститут модернізації змісту освіти здійснює прийом та реєстрацію апеляцій учасників Конкурсу.

10 березня 2017 р апеляційна комісія розглядає апеляції учасників Конкурсу.

13-15 березня 2017 р. Інститут модернізації змісту освіти доводить рішення апеляційної комісії до відома учасників Конкурсу, які подавали апеляції.

До 14 березня 2017 р. Інститут модернізації змісту освіти спільно з Департаментом загальної середньої та дошкільної освіти готує узагальнені матеріали для розгляду їх колегією Міністерства освіти і науки України «Про надання підручникам грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України за результатами І етапу конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів».

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×