Повідомлення директорам видавництв, авторам підручників

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.12.2016 № 1564 триває подальша робота над проектами електронних версій підручників для  9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

До 17 лютого 2017 року видавництва передають доопрацьовані варіанти проектів електронних версій підручників разом із відповіддю авторів на зауваження і пропозиції на паперових носіях та в електронному вигляді (pdf-формат) до Інституту модернізації змісту освіти, а їх електронні версії – до Репозитарію (support@imzo.gov.ua).

Із 17 по 20 лютого 2017 р. Інститут модернізації змісту освіти оприлюднює надіслані матеріали на сайті Інституту та в Репозитарії.

Із 21 по 23 лютого 2017 р. експерти перевіряють ступінь врахування авторами зауважень, викладених в експертних висновках.

До 27 лютого 2017 р. експерти подають довідки про стан доопрацювання проектів підручників на папері до Інституту модернізації змісту освіти та в електронному вигляді (pdf-формат) на електронну адресу vidbir.2016@gmail.com.

28 лютого 2017 р. Інститут модернізації змісту освіти передає головам конкурсних комісій усі проекти підручників, експертні висновки та довідки про стан доопрацювання.

1 березня 2017 р. конкурсні комісії оголошують, а Інститут модернізації змісту освіти розміщує протоколи конкурсних комісій за результатами І етапу Конкурсу на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України, веб-сайті Інституту та в Репозитарії.

Із 2 по 9 березня 2017 р. Інститут модернізації змісту освіти здійснює прийом та реєстрацію апеляцій учасників Конкурсу.

10 березня 2017 р апеляційна комісія розглядає апеляції учасників Конкурсу.

13-15 березня 2017 р. Інститут модернізації змісту освіти доводить рішення апеляційної комісії до відома учасників Конкурсу, які подавали апеляції.

До 14 березня 2017 р. Інститут модернізації змісту освіти спільно з Департаментом загальної середньої та дошкільної освіти готує узагальнені матеріали для розгляду їх колегією Міністерства освіти і науки України «Про надання підручникам грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України за результатами І етапу конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів».

 

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×