Всеукраїнські вебінари з нагоди Дня безпечного Інтернету

8 лютого 2017 року відділом цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти та Національним комітетом Дня безпечного Інтернету в Україні за підтримки компанії «Майкрософт Україна» було проведено всеукраїнські вебінари: «Як зробити Інтернет безпечним» для учнів старших класів та «Безпечний Інтернет» для вчителів і батьків.

«Сьогодні ми вважаємо Інтернет одним із найкращих винаходів та досягнень людства. Можливості Всесвітньої мережі безмежні. І вже неможливо уявити собі сучасну освіту без використання інформаційно-комунікаційних технологій,» – зазначила Вікторія Косик, начальник відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти. Вона наголосила на важливості обізнаності учнів, вчителів та батьків у питаннях безпечного користування Інтернетом, розповіла учасникам вебінару про особливості розміщення інформації про учнів на веб-сайтах навчальних закладів та в блогах учителів.

Роман Рудюк, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна», зупинився на питаннях щодо активації ліцензійного програмного забезпечення, встановленого на комп’ютерній техніці, яку отримали загальноосвітні навчальні заклади в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, та можливостях фільтрації контенту.

Своїм досвідом із питань щодо безпечної поведінки в Інтернеті поділилась Олена Черних, координатор освітніх програм Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні. Вона відповіла на запитання учнів, що стосувалися кіберзлочинності, хакерства, та наголосила на основних загрозах, які підстерігають дітей онлайн.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×