Форум GEG Ukraine, присвячений цифровому перетворенню освіти в Україні

Ціла низка цікавих заходів із нагоди Міжнародного дня безпечного Інтернету завершилась форумом GEG Ukraine «Цифрове перетворення освіти 2017», який проходив днями у Конференц-центрі Hub 4.0 за підтримки Google Україна. Його важливість була підкреслена присутністю на ньому Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. Привітавши учасників форуму, Міністр детально зупинилась на концепції Нової української школи, яка має забезпечити інвестиції в розвиток  людського капіталу заради інноваційного зростання країни і самореалізації кожної людини. В основі нової платформи будуть закладені нові стандарти знань, сучасні навчальні програми та методи, впровадження дистанційної моделі навчання.

 – Всі разом ми здатні змінити українську освіту на користь кожної дитини,- підкреслила Міністр.

Привітав присутніх та висловив подяку за співпрацю  в.о. директора  Інституту модернізації змісту освіти Володимир Ткаченко.

Модерувала на форумі Наталія Гущина, завідувач сектору ІКТ компетентностей Інституту модернізації змісту освіти. Спікери заходу запропонували увазі колег широкий спектр актуальних тем. Так, наприклад, Елліна Шнурко-Табакова, голова Асоціації підприємств інформаційних технологій України, звернула увагу на проблему безпеки в Інтернеті. Наскільки важливо навчати дітей етичної поведінки в світовій мережі – говорила Тетяна Попова, голова Телекомунікаційної палати України. У виступі  Іллі Філіпова йшлося про освітні онлайн проекти EdEra. Оксана Тимощук  розповіла про спільноту педагогів Рівненщини “Сервіси Google в освіті”. Тетяна Степаненко  зупинилась на темі «Освітній геокешинг». Олеся Власій познайомила з новинками в Classroom», а  Ганна Асманська поділилась досвідом використання інфографіки на уроках біології.

Олег Якимчук, директор із зв’язків із органами державної влади Google Україна, запевнив, що Google Україна і надалі має на меті плідно працювати з Міністерством освіти і науки та активно підтримувати вітчизняну освітянську галузь.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×