Представники Білорусі вивчали досвід упровадження фінансової грамотності в Україні

 

06 лютого 2017 року на базі ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулася робоча зустріч координаторів дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність» від Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти, Анжели Кузнєцової, першого проректора Університету банківської справи, д.е.н., професора, із Олександром Тимошенко, прес-секретарем Національного банку Білорусі, та Сергієм Салакою, заступником начальника управління інформацією і зв’язків із громадськістю Національного банку Білорусі.

У ході зустрічі обговорили питання організації нормативно-правового забезпечення впровадження курсу та підготовки фахівців, роботи над створенням навчально-методичного забезпечення курсу «Фінансова грамотність», його фінансової підтримки та взаємодії з Міністерством освіти і науки України й іншими органами державної законодавчої та виконавчої влади, проведення різнопланових заходів відповідно Програми дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність».

Учасників заходу було проінформовано про досвід створення колективом авторів, зокрема, серед них і представники Університету банківської справи, навчально-методичних комплектів для учнів 2-9 класів (за загальною редакцією професора Т. С. Смовженко) та їх впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України. Білоруським колегам розповіли про особливості організації викладання курсу «Фінансова грамотність» як для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, так і інших цільових груп.

Зустріч мала конструктивний, продуктивний характер. Намічені плани подальшої співпраці.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×