Фінал VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

4 лютого 2017 року в усіх регіонах України, крім Київської області, відбувся фінальний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка за єдиними завданнями.

У фіналі конкурсу змагалися учні 5-11 класів, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів  І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та курсанти вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України.

Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», з метою вшанування поета світового рівня – Тараса Шевченка, виховання у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю.

У день проведення фінального етапу конкурсу в усіх регіонах країни відбулися урочистості за участю керівників обласних державних адміністрацій, управлінь освіти і науки, інститутів післядипломної педагогічної освіти, письменників, поетів, літературних критиків, а також широких кіл громадськості та ЗМІ. Були  нагороджені переможці ІІІ (ІІ) етапу мовно-літературних змагань та їх наставники, які отримали  дипломи та цінні подарунки від обласних державних адміністрацій та управлінь освіти і науки.

Святкову атмосферу заходу забезпечили професійно-художні й творчі колективи загальноосвітніх навчальних закладів освіти, які привітали конкурсантів концертними номерами.

Завдяки зусиллям організаторів фінальний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка пройшов організовано та злагоджено.

Приємно, що саме цей конкурс якнайкраще презентує творчість, креативність, неповторність учнівської та студентської молоді.

Бажаємо учасникам фінального етапу конкурсу подальших успіхів та перемог, а їхнім батькам і педагогам – терпіння та задоволення від досягнень своїх дітей і вихованців.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×