Запрошуємо до відзначення Дня безпечного Інтернету 2017 в онлайн просторі

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету є унікальною можливістю для підвищення обізнаності про проблеми та можливості в онлайновому світі поділитися важливими повідомленнями, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористатися позитивним досвідом онлайн.

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує до відзначення цього дня в онлайн просторі разом зі всім світом.

Як це зробити?

– Пошуміти онлайн за допомогою Thunderclap

Підтримайте SID Thunderclap   через соціальні мережі, щоб допомогти пошуміти онлайн вранці у День безпечного Інтернету! Ви можете зробити це за допомогою особистого профілю чи організації за посиланням https://bit.ly/SID2017

Запрошуємо вас заохочувати своїх друзів та колег підтримати цю ідею!

– Ділитися планами у Фейсбуці

У вас є захоплюючі плани до Дня безпечного Інтернету? Ми також хотіли би відзначати ваші пости у Фейсбуці. Будь ласка, додавайте @SaferInternetDay у ваш пост і ми зможемо зробити це.

– Використовувати хештег #SID2017 у Твітері

Будь ласка, використовуйте хештег #SID2017 і /або #@SaferInternetDay у твіти повязані, з Днем безпечного Інтернету. В обмін ми будемо ретвітити ваші твіти. Будь ласка, додавайте @SaferlnternetDay і ми зможемо зробити це.

-Оновити профілі у соціальних мережах

Для зміни профілю у соціальних мережах до Дня безпечного Інтернету запрошуємо завантажити зображення за посиланням goo.gl/Y5ХwMU

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org

День безпечного Інтернету в Україні у фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID

День безпечного Інтернету у твіттері: https://twitter.com/UkraineSID

Якщо у Вас є запитання чи пропозиції будь ласка звертайтесь до Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні на адресу електронної пошти: ukraine.sid@gmail.com

Нагадаємо що День безпечного Інтернету відзначається з 2004 року. Вперше кампанія була відзначена в 14 країни (13 країн ЄС і Австралії). З тих пір кампанія значно виросла. Так, наприклад, у 2016 році День безпечного Інтернету відзначався в більш ніж 120 країнах по всьому світу.

День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій особливо дітьми та молоддю.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×