Екскурсія –дискусія до Дня Соборності України

Напередодні Дня Соборності України 21 січня 2017 року в приміщені Історико-меморіального музею імені Михайла Грушевського відбувся захід формату екскурсія-дискусія на тему: «Нас єднає прапор України: історична єдність поколінь».
Захід відбувся за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, Київського молодіжного центру Київської міської державної адміністрації, Студентського парламенту Київського університету права Національної академії наук України, Студентської ради міста Києва.
Епіграфом до заходу студенти обрали слова Михайла Грушевського: «…суспільність, що має віру в себе, мусить мати і відвагу глянути на неприкрашену правду свого минулого, щоб зачерпнути в ній не зневіру, а силу».
Після змістовної тематичної екскурсії, що провів для учасників заходу Юрій Євтушенко, старший науковий співробітник музею, учасник АТО, відбулася дискусія з обраної тематики.
До дискусії долучилися студенти, аспіранти, науковці вищих навчальних закладів м. Київ, Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України, учні спеціалізованих шкіл столиці № 252, № 239 та учні загальноосвітніх навчальних закладів Києва № 281, № 203, № 55, № 215.
Знаковим є те, що молодь мала змогу познайомитись із експонатами і документами, свідками подій 22 січня 1919 року, що відбулися на Софіївській площі.
Почесною гостею заходу була Анна Сокиран, студентка університету Естонії.
Учасники заходу висловлюють слова вдячності усім організаторам та сподіваються на проведення подібних заходів у майбутньому.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×