Реалізація «Дорожньої карти» Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті»

        Понад 150 заступників директорів та вчителів інформатики побували 18-19 січня у Сумах на організованому для них семінарі-тренінгу.
У заході взяли участь Сердюк О.П., завідувач відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, Іваненко Н.Е., методист з інформатики та інформаційних технологій Сумського ОІППО, керівник проекту Литвинова С. Г., доктор педагогічних наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та команда вчителів-тренерів у складі Холодьон Юлії, Максимової Оксани (м. Конотоп), Пати Олени та Слуцької Ірини (м. Шостка).
За програмою тренінгу педагогічні працівники ознайомилися з використанням сервісів Office 365, як для удосконалення роботи керівників школи, так і для налагодження навчальної комунікації вчителів та учнів. Серед практичних завдань, що виконували педагогічні працівники, були: проектування хмаро-орієнтованого навчального середовища педагога, планування й використання корпоративної пошти, співпраця у розробці нормативних документів, розробка презентаційних матеріалів за допомогою сервісу Sway, структурування навчальних матеріалів та розроблення веб-квесту в OneNote, організація дистанційного навчання за допомоги OneNote Classroom, розробка опитувальників та тестів.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×