Реалізація «Дорожньої карти» Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті»

        Понад 150 заступників директорів та вчителів інформатики побували 18-19 січня у Сумах на організованому для них семінарі-тренінгу.
У заході взяли участь Сердюк О.П., завідувач відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, Іваненко Н.Е., методист з інформатики та інформаційних технологій Сумського ОІППО, керівник проекту Литвинова С. Г., доктор педагогічних наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та команда вчителів-тренерів у складі Холодьон Юлії, Максимової Оксани (м. Конотоп), Пати Олени та Слуцької Ірини (м. Шостка).
За програмою тренінгу педагогічні працівники ознайомилися з використанням сервісів Office 365, як для удосконалення роботи керівників школи, так і для налагодження навчальної комунікації вчителів та учнів. Серед практичних завдань, що виконували педагогічні працівники, були: проектування хмаро-орієнтованого навчального середовища педагога, планування й використання корпоративної пошти, співпраця у розробці нормативних документів, розробка презентаційних матеріалів за допомогою сервісу Sway, структурування навчальних матеріалів та розроблення веб-квесту в OneNote, організація дистанційного навчання за допомоги OneNote Classroom, розробка опитувальників та тестів.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×