Семінар-практикум із використанням технології «SmartKids» у Сумах

         18-19 січня 2017 року на базі Сумського державного університету було проведено семінар-практикум із використання технології «SmartKids» (застосування електронних ігрових ресурсів для розвитку пам’яті, уваги, логічного мислення учнів молодшого шкільного віку) для педагогічних працівників, у якому взяли участь понад 100 освітян міста Суми та Сумської області.

Захід було організовано за ініціативи Сердюк О.П., завідувача відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО та Іваненко Н.Е., методиста з інформатики та інформаційних технологій Сумського ОІППО.
Із вітальним словом та інформацією щодо нормативно-правового забезпечення впровадження проекту до присутніх звернулася Косик В. М., начальник відділу цифрової освіти, фінансової грамотності та навичок підприємництва ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України. У заході взяли участь керівник Всеукраїнського проекту «Розумники – SmartKids» Литвинова С. Г., доктор педагогічних наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Кохан О. В., директор компанії «Розумники», Каплаушенко І.В., директор компанії «Е-підручники».
Для педагогів було запропоновано чотири моделі удосконалення навчального процесу початкової школи з використанням ІКТ, зокрема, електронних освітніх ігрових ресурсів для навчання математиці та українській мові, презентовано методику оцінювання уроку з використанням електронних освітніх ресурсів, продемонстровано новітні сучасні рішення для модернізації навчального середовища класу: комп’ютерне обладнання та цифрові лабораторії для навчання природознавству.
Під час відкритої дискусії учителі початкової школи висловили подяку за можливість побачити обґрунтовані та ефективні сучасні рішення для активізації навчальної діяльності учнів та підвищення рівня навчальних досягнень.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×