Нові можливості «Відкритих уроків футболу»

         На виконання договору про взаємодію Міністерства освіти і науки України та Федерації футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2017-2020 роках 19-20 січня 2017 року відбувся міжнародний захід, присвячений питанням упровадження соціальних проектів із масового футболу. За участю директора Асоціації крос-культурних проектів (Данія), представників Інституту модернізації змісту освіти, Федерації футболу України, Національної поліції, УНМЦ практичної психології та соціальної роботи і Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей» розглядались питання реалізації проекту у 2016 році, його пролонгація й перспективи на 2017 рік.

У 2016 році футбольні школи Open Fun набрали нової потужності. Соціальні проекти «Відкриті уроки футболу» та «Play Away, Play Everywhere» («Грай у гостях, грай усюди») значно розширили мережу волонтерів масового футболу й охопили 56 районів у кожному регіоні України.
Проект «Відкриті уроки футболу», що реалізується спільно з Федерацією футболу України та Асоціацією крос-культурних проектів (Данія), отримав додаткову підтримку для масштабного впровадження для дітей-переселенців із Донбасу у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях. Допомога надана Streetfootballworld GmbH в рамках проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», що є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH).
Проект «Play Away, Play Everywhere» («Грай у гостях, грай усюди»), що реалізується спільно з ФФУ та Благодійним фондом «Розвиток футболу України», підтримано Дитячим фондом УЄФА.
Обидва проекти спрямовані на допомогу дітям-переселенцям та подолання їх відчуженості від місцевих дітей засобами масового футболу. Цього сезону в регіонах проекти реалізуються за такими основними напрямами:
– проведення 5-6-денних футбольних шкіл Open Fun за принципом «футбол для всіх» із акцентом на психологічну та соціальну допомогу дітям-переселенцям засобами масового футболу;
– проведення регулярних щотижневих спортивно-масових заходів за участю дітей-переселенців та залучення до цієї роботи максимальної кількості волонтерів у районах і містах регіону;
– залучення всіх дитячо-юнацьких футбольних закладів у регіоні (та загальноосвітніх шкіл, при яких є секції футболу) шляхом домовленостей про безкоштовне залучення дітей-переселенців до занять футболом, незалежно від здібностей дитини;
– проведення екскурсій до футбольних музеїв, автограф-сесій із відомими футболістами, залучення дітей до церемоній виведення команд перед початком матчів, надання дітям необхідної для занять екіпіровки та інвентарю;
– залучення інвесторів і меценатів для облаштування футбольних майданчиків у місцях компактного проживання переселенців та спільної допомоги дітям.
Наводимо орієнтовний графік проведення у 2017 році футбольних шкіл Open Fun:
березень 2017 – м. Дніпро;
березень 2017 – м. Житомир;
березень 2017 – м. Запоріжжя;
березень 2017 – м. Харків;
березень 2017 – м. Мелітополь Запорізької обл.;
квітень 2017 – м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×