«Інтерактивна школа творчого вчителя»

Із 16 по 28 січня 2017 року триватиме зимова сесія у започаткованій минулого року видавництвом «Ранок» «Інтерактивній школі творчого вчителя». В онлайн-режимі  буде проведено серію авторських вебінарів для педагогів із дошкільної та загальної середньої освіти. Відповідно до програми сесії відбудеться три дні дошкільної освіти. Зокрема, 18 січня робота у школі була організована із офісу видавництва у Києві і присвячувалася питанням програмного забезпечення змісту дошкільної освіти. На зв`язку перебувало понад 300 слухачів, що підключилися із різних регіонів України.

Спікером цього вебінару за темою «Розмаїття програм для дошкільної освіти: види, вимоги до укладання» стала Олена Низковська, начальник відділу дошкільного розвитку ДНУ «Інститут модернізації змісту дошкільної освіти». Вона вела розмову про актуальність і переваги розмаїтого програмного забезпечення змісту дошкільної освіти з огляду на демократичні тенденції у вітчизняній освіті, дала характеристику чинним нормативно-правовим засадам розроблення програм для дошкільної освіти, детально розповіла про види програм розвитку, виховання і навчання дітей раннього і дошкільного віку для різних форм надання дошкільної освіти та про принципи укладання, вимоги до структури і змістового наповнення  програм. Її виступ супроводжувався презентацією чинних комплексних і парціальних програм, рекомендованих для використання в дошкільних навчальних закладах у поточному навчальному році.  Учасники вебінару отримали відповіді на запитання щодо програмного забезпечення освіти дітей з особливими потребами для груп і закладів спеціального типу та інклюзивних груп, підготовки нових редакцій програм, термін дії грифів на які закінчується, про програми з виховних аспектів освітнього процесу в дошкільних закладах та ін.

Запрошуємо колег приєднатися до участі у наступній – весняній – сесії в «Інтерактивній школі творчого вчителя», яка запланована на період з  20 березня по 01 квітня 2017 року.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×