Засідання методичного об`єднання для вихователів-методистів ДНЗ Дарницького району

 

    11 січня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу «Радосинь» Дарницького району м.Київ відбулося засідання методичного об`єднання для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів району. Засідання присвячене обговоренню проблеми з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку та ознайомленню із досвідом роботи ДНЗ Дарницького району м. Київ. Роботою методичного об`єднання керувала Меліхова М. К., методист з дошкільної освіти Науково-методичного центру управління освіти Дарницької районної державної адміністрації у м. Київ.

 Своїм досвідом з вихователями-методистами поділились директор НВК «Радосинь» Черненко О. О. та заступник директора з навчально-виховної роботи Пащенко Ю. А. Вони презентували систему роботи НВК «Радосинь» на засадах музейної педагогіки в музеї під відкритим небом «Хуторець «Радосинь» та музейних осередках у різних вікових групах, зокрема, в міні-музеях «Світлиця», «Народна іграшка», «Лялька», «Гончарство», «Писанка». У роботі методичного об’єднання взяли участь більш, ніж 50 ДНЗ Дарниці.

Начальник відділу дошкільного розвитку Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Низковська О. В., розповіла присутнім про особливості національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку в умовах дошкільного закладу і родини. Вона ознайомила з нормативно-правовими, інструктивно-методичними і програмно-методичними документами, які регулюють освітню діяльність з цього напряму в дошкільній освіті, обговорила з учасниками сутність ключових понять національно-патріотичного виховання, основні завдання й змістові складові цієї роботи, відповіла на запитання методистів.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×