В Одесі відбувся фінальний етап XVI Всеукраїнських учнівських Інтернет–олімпіад із математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки

Із 23 по 25 грудня 2016 року в м. Одеса відбувся фінальний етап XVІ Всеукраїнських учнівських Інтернет–олімпіад із математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки. Турнір проводився з метою запровадження комп’ютерних інформаційних технологій у шкільну освіту, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань із використанням мережі Інтернет, пошуку та підтримки здібних школярів.

У першому та другому (заочних) етапах змагань, що були проведено у червні – листопаді 2016 року, взяли участь 2022 учні з 23-х регіонів України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

За рішенням оргкомітету та журі до участі у фінальному етапі відповідних XVІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад було запрошено 180 учнів з 20 регіонів України. У фінальному етапі змагань взяли участь 105 учнів із різних областей України.

Урочисте відкриття змагання відбулося 23 грудня 2016 року в Будинку клоуна міста Одеси. Учасників та керівників команд привітали: Юрій Семенюк, голова оргкомітету XVІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад, директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Борис Кремінський, заступник голови оргкомітету, старший науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти, та Володимир Кавалеров, заступник голови оргкомітету, директор Одеського обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Змагання фінального етапу Інтернет-олімпіад проходили в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 60 Одеської міської ради, а урочисте закриття XVІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад – 25 грудня 2016 року в ошатній залі Одеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Одеської міської ради.

Приємно відзначити, що активність учасників усіх етапів змагань із року в рік залишається стабільно високою, що є свідченням популярності Інтернет-олімпіад серед школярів. Рівень і тематика олімпіадних завдань дозволили учасникам максимально розкрити свої здібності й проявити себе з найкращого боку.

Після ретельної перевірки членами відповідних журі робіт учасників змагань та розгляду апеляцій учасників, на спільному засіданні оргкомітету та журі було прийнято рішення щодо визначення переможців Інтернет-олімпіад та їх відзначення цінними призами.


Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×