Розпочато конкурсний відбір учасників Міжнародної конференції юних дослідників ICYS-2017

Із 16 по 22 квітня у м. Штутгарт (Німеччина) відбудеться Міжнародна конференція юних дослідників ICYS -2017. Для участі в ній стартував конкурсний відбір її учасників.

Зауважимо, що проект «ICYS-Україна» започатковано в 2010 р. за активної підтримки Міністерства освіти і науки України та ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» (нині «Інститут модернізації змісту освіти») Національним центром «Мала академія наук України» та Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України.

Цього року на розгляд конкурсної комісії було подано 37 дослідницьких проектів із фізики, математики, інформатики та екології з 7 регіонів України (Донецька обл. – 6; Дніпропетровська обл. -1; Запорізька обл. – 3; Івано-Франківська обл. – 4; Київська обл. – 14; Харківська обл. – 1; Чернівецька обл. – 8). За умовами конкурсу, 22 грудня 2016 р. відбулась віртуальна співбесіда з учасниками І-го національного етапу «ICYS-Україна 2017». Члени оргкомітету національного відбору – представники НЦ МАН України, ІОД НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та громадської організації «Європейська Мала академія наук – Euro-JAS» відмітили, що більшість учасників співбесіди продемонстрували високий науковий рівень виконаного дослідження, а також здатність вести наукову дискусію англійською мовою. Наразі учнівські проекти передані на рецензування членами журі –  науковцями, фахівцями відповідних галузей знань. В результаті буде складено рейтинг учасників і визначені переможці національного конкурсного відбору «ICYS-Україна 2017», з якими розпочнеться серйозна робота з підготовки до участі у престижному міжнародному заході для юних науковців.

 


Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×