Створення єдиного інформаційного простору громади та представників влади для вирішення спільних питань у галузі освіти

   Із 8 по 10 грудня 2016 року в рамках Програми національних обмінів у місті Куп’янськ Харковської області відбулася зустріч педагогічного колективу Куп’янської гімназії №1, батьківського комітету, представників громади Куп’янська, співробітників Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти», членів громадських організацій «Громадський центр Куп’янської гімназії № 1 “Діти України» та “Рух української неформальної освіти”.
Світлана Чуб, директор гімназії, привітала учасників зустрічі та поділилася досвідом роботи колективу щодо організації спільних заходів батьків учнів гімназії, представників місцевої влади та громади.
Артем Герман та Олена Бурдун, співробітники відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих, провели тренінг «Інструменти для створення єдиного інформаційного простору громади та представників влади для вирішення спільних питань у галузі освіти.
Активну участь у заході взяли також представники громади та загальноосвітніх навчальних закладів міста, депутати міської ради Говоров Валерій та Гриценко Сергій. Присутні ознайомилися з особливостями пошуку ресурсів для освітніх та соціальних проектів, отримали навички щодо ефективного використання цифрових інструментів для розробки власних проектів.
Окрім того, педагоги гімназії ознайомилися з середовищем G-Suit for Education. Вони навчилися розробляти свої курси, створювати завдання, організовувати віддалене спілкування з учнями та оцінювання учнівських робіт.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×