Нові можливості, нові ідеї, нова бібліотека

15 грудня 2016 року відбувся Всеукраїнський вебінар на тему: «Нові можливості, нові ідеї, нова бібліотека». У заході взяли участь близько 300  фахівців – методисти бібліотечних фондів обласних департаментів (управлінь) освіти і науки, інститутів післядипломної педагогічної освіти,  науково-методичних центрів, бібліотекарі.

Модерували захід: Ірина Хемчян, завідувач відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В.О. Сухомлинського Національної академії  педагогічних наук України, та Олена Гончаренко, науковий співробітник відділу стратегії розвитку освіти ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

Привітавши присутніх, Ірина Хемчян, розповіла про підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек „Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів”.

Оксана Матвійчук, канд. пед. наук, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти і виховання ІППО Київського університету ім. Б. Грінченка, продемонструвала презентацію: «Книга і читання – важливі чинники у вихованні особистості».

Вікторія Соколовська, завідувач бібліотеки Дружковської міської гімназії „Інтелект”, за допомогою яскравої та інформативної презентації розповіла про вплив шкільної бібліотеки та читання на життя школярів.

Наталія Дзюба, завідувач відділу каталогізування Національної бібліотеки України для дітей, виступила з презентацією: «Віртуальні проекти у світі дитячого читання: досвід бібліотек для дітей».

Алла Стешенко, завідувач бібліотеки Валківського ліцею імені Олександра Масельського Харківської області, дуже цікаво та доступно розповіла про інструменти створення буктрейлера, як інноваційної форми популяризації книги і читання.

Про мережевий сервіс шкільної бібліотеки розповіла Алла Какуша, завідувач бібліотеки гуманітарної гімназії імені Лесі Українки міста Жовті Води Дніпропетровської області.

Ознайомила учасників із презентацією «Шкільні бібліотеки в дзеркалі статистики» та підвела підсумки вебінару  Олена Гончаренко.

Матеріали форуму можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/0B_4Cfihn_wFSeHU5Njk5RDdSQU0?usp=sharing

Матеріали щодо проведення  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий  чинник у вихованні духовних цінностей учнів» можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/0B_4Cfihn_wFSRFhBaHRpVUNUejg?usp=sharing

 


Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×