Обмінялись досвідом роботи з організації навчального процесу в коледжах і технікумах

   На базі ІФФКК коледжу імені С. Граната відбулося засідання методоб`єдання заступників директорів із навчальної роботи вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Івано-Франківської області.

Із доповіддю «Особливості організації навчального процесу в коледжах і технікумах у 2016/17 навчальному році» виступила Людмила Котоловець, завідувач сектору професійної освіти і тренінгів дорослих ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
Досвідом роботи навчального закладу в сфері використання комп’ютерних технологій у начальному процесі поділилися Любов Сорока , заступник директора з навчальної роботи, Тетяна Перцович, старший методист коледжу, а також Ірина Боркович, голова циклової комісії комп’ютерних дисциплін та вищої математики.
Заступники директорів відвідали навчально-виховні заходи викладачів коледжу, зокрема, інтелектуальну гру “Еврика” викладача М.М. Остафійчук, а також практичне заняття “Проведення та демонстрація електронних презентацій засобами Power Point” викладача Г.О. Грицак.
Учасники методоб`єдання високо оцінили педагогічні та організаторські здібності викладачів М.М. Остафійчук, Г.О. Грицак, роботу педколективу коледжу з організації навально-виховного процесу на засадах компетентнісного підходу, впровадженні методів, що стимулюють активну пізнавальну, пошукову, творчу діяльність студентів, а також подякували адміністрації коледжу за теплий прийом.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×