Закарпатському ІППО – 70 років

Закарпаття з давніх-давен славиться високоосвіченими особистостями, які розвивали культуру, творили освіту і науку не тільки на теренах свого краю, але й у багатьох країнах світу.

Традиції знаних краян у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує плеяда науковців та методистів, які навчають молоду генерацію відстоювати власну думку, боротися за свої права, бути справжніми патріотами України.

10 листопада 2016 року Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти відзначив  ювілей – 70 років із часу заснування. Це поважний вік, адже не одне покоління висококваліфікованих спеціалістів віддали все своє вміння, талант, фахову майстерність та, врешті-решт, вклали душу, щоб ствердити імідж закладу і прославити його не лише на теренах Срібної Землі…

Для багатьох педагогічних працівників робота в інституті стала сенсом життя, увійшовши в їхню долю і ставши визначальною, навіть знаковою, допомогла втілити власні надбання, доробки, виплекати і зростити нове покоління вчительської генерації, які продовжили навчати і виховувати молодь.

Колектив Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти сьогодні – це професіонали, досвідчені та ініціативні науково-педагогічні працівники, які на високому рівні володіють науково-методичною роботою, інформаційно-комунікаційними технологіями, проводять курси підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників області, упроваджують передовий педагогічний досвід, допомагають молодим освітянам відшукати та втілити свою родзинку в нелегку працю вчителя.

Урочистості з нагоди 70-ї річниці з дня заснування Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулися в Закарпатській обласній філармонії.

Це було справжнє свято освітян, адже педагог – це покликання, спосіб буття, мислення, душевний стан. Це наставник, який щодня перетворює буденне життя на чарівну казку, розкриває таланти, дарує почуття впевненості та вірить у свою клопітку працю, яка у майбутньому принесе вагомий результат.

Від імені ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», який також був одним із організаторів свята, привітала із славним ювілеєм та нагородила науково-педагогічних працівників Почесними грамотами ІМЗО, Наталія Гончаренко, начальник відділу стратегій розвитку освіти наукової установи, кандидат психологічних наук.

Продовженням урочистостей стала ХІІ Всеукраїнська науково-методична конференція «Реалії та перспективи євроінтеграційного розвитку післядипломної педагогічної освіти України», яка відбулася 11 листопада 2016 року.  В роботі коференції взяла участь Наталія Гончаренко та виступила з доповіддю: «Проектування інноваційного змісту загальної середньої освіти в умовах реалізації реформи національної школи».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×