У Києві стартувала «IT-школа Samsung»

Нещодавно в Києві стартував пілотний проект «IT-школа Samsung». Проект реалізується як освітня ініціатива компанії «SamsungElectronics Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України та у тісній співпраці з Інститутом модернізації змісту освіти. Метою проекту є підвищення якості цифрової грамотності учнівської молоді України, формування стійких навичок програмування засобами неформальної освіти школярів, створення оптимальних умов для здобуття освіти якісно нового рівня.

Компанія  «SamsungElectronics Україна» відкрила  сучасні комп’ютерні класи в двох столичних навчальних закладах: Русанівському ліцеї та Природничо-науковому ліцеї №145. В рамках даного проекту заплановано безкоштовне навчання учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів об’єктно-орієнтованому програмуванню як  неформальна освіта. Серед бажаючих учнів старших класів, що мешкають поблизу навчального закладу, проведено тестування та відбір слухачів навчального курсу.

8 листопада Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України, пан Джей Сул Ю, Президент компанії «SamsungElectronics Україна», а також директор школи Микола Левтік урочисто відкрили перший комп’ютерний клас у Природничо-науковомуліцеї №145.

 Павло Кузьмович Хобзей у своєму виступі подякував компанії «SamsungElectronics Україна» за ініціювання  різноманітних освітніх проектів та вклад у зміцнення матеріальної бази освітніх закладів України і висловив сподівання на подальше розширення горизонтів співпраці. Також він висловив подяку за надану  даним заходом можливість відвідати одну із найкращих шкіл міста Києва, поспілкуватися з вчителями та учнями. У своєму зверненні  до тих, хто буде навчатися та навчати  за допомогою  нового обладнання фірми Samsung, висловив сподівання щодо підвищення результативності навчання в цілому та, зокрема, досягнення нових перемог на різноманітних змаганнях із фізико-математичних дисциплін.

Урочисте відкриття другого комп’ютерного класу в навчальному закладі на лівому березі Києва – Русанівському ліцеї,здійснили директор українського центру розробок і досліджень Samsung Андрій Фісуненко, заступник начальника управління освіти Дніпровського району міста Києва Галина Тодосова і директор школи Ірина Бельцевіч.

10 листопада учні з різних загальноосвітніх навчальних закладів, що вдало написали тести з математики та інформатики,  приступили до занять.  Навчальний курс, розрахований на 126 годин,  дозволить учням отримати якісні теоретичні знання і практичні навички з об‘єктно-орієнтованого програмування. Компанія Samsung забезпечує навчання викладачами  – фахівцями у галузі навчання об’єктно-орієнтованому програмуванню.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×