Харківщину на відкритому Турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність» представлятимуть 2 команди

31 жовтня 2016 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів і Міжнародним бізнес-центром Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» проведено відбірково-тренувальні збори з підготовки до відкритого Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Збори відбулися на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

У заході взяли участь Сергій Китиченко, викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти, та Наталя Носик, методист Центру методичної та аналітичної роботи Харківської академії неперервної освіти.

Представники Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» працювали під керівництвом Олени Решетняк, доцента кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів, директора Міжнародного бізнес-центру.

До проведення відбірково-тренувальних зборів також було залучено спеціалістів у галузі фінансів, представників бізнесу та банківських установ м. Харкова.

Відбірково-тренувальні збори проводилися з метою надання науково-методичної та практичної допомоги керівникам та учням-членам команд із питань підготовки до виступу у відкритому Турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність»всеукраїнського рівня. До участі запрошувалися команди старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова та Харківської області.

У заході взяли участь 6 команд із навчальних закладів м. Харків. Тренувальні ігри виявили високий творчий потенціал та здібності учнів.

У першому етапі учнівські команди були об’єднані у 2 групи та за результатами двох тренувальних ігор показали такі результати:

Перша група:

  1. «Золотий запас» Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області – 52,4 бала;
  2. «Тріумф» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області – 50,8 бала;
  3. «Зірка Давида» Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області – 46,6 бала;

Друга група:

  1. «Бізнес-сила» Московського району міста Харкова – 51,17 бала;
  2. «МБУ» Харківської гімназії № 163 Харківської міської ради Харківської області – 44,32 бала;
  3. «Ерудит» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 111 Харківської міської ради Харківської області – 36,29 бала;

До фінальної гри ввійшли команди, які показали кращі результати у групах під час двох тренувальних ігор. Третій учасник фінальної гри був визначений за допомогою бліц-турніру між командами, які показали другий результат у своїх групах. Фінал завершився з таким рахунком:

  1. «Бізнес-сила» Московського району м. Харків – 51 бал;
  2. «Золотий запас» Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області – 49,2 бала;
  3. «МБУ» Харківської гімназії № 163 Харківської міської ради Харківської області – 46,6 бала.

На відкритому Турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність» Харківщину представлять збірна команда «Бізнес-сила» гімназії № 43 та ліцею № 141 міста Харкова  та команда «Золотий запас»Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова – вони показали кращі результати під час відбірково-тренувальної гри і вибороли першість у інтелектуальних боях регіонального рівня.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×