Всеукраїнська студентська конференція з актуальних проблем пакувальної індустрії

8 листопада 2016 року у Національному університеті харчових технологій (м. Київ) відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція, присвячена підсумкам Конкурсу наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії. Який проводився з метою залучення участі студентів у вирішенні актуальних завдань пакувальної індустрії, впровадження їх розробок у виробництво.

Організаторами Конкурсу виступили Міністерство освіти і науки України, Клуб пакувальників України, Інститут модернізації  змісту освіти,  редакція журналу «Упаковка» за спонсорської підтримки компанії DOW Europe GmbH, Coca-Cola, W&H, Укрпластик, Хенкель Україна, Ветропак Гостомельський склозавод, PackGroup.

Конференцію відкрив проректор з наукової роботи Національного університету харчових технологій Олександр Шевченко. З вітальним словом до учасників звернулися: Сергій Блаженко, декан факультету інженерної механіки та пакувальної техніки; Олена Туржанська, директор представництва Windmoller&Holsher; Вероніка Халайджі, директор ІАЦ «Упаковка».  Директор ТОВ «Хенкель Україна» Георгій Россіхін ознайомив учасників конференції із діяльністю компанії в Україні. Керівник PR-відділу компанії «Укрластик» Людмила Рижова розповіла присутнім про роль упаковки у збереженні продуктів в рамках проекту «Save Food». Модератором конференції виступив завідувач кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Олександр Гавва.

На пленарному засіданні конференції кожен з переможців Конкурсу мав можливість захистити свою наукову розробку. Слід зазначити, що з кожним роком наукові роботи переможців стають максимально наближеними до виробництва, мають патенти і впровадження.

Переможці були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України,  золотими медалями від Клубу пакувальників України, цінними подарунками Клубу пакувальників і Національного університету харчових технологій. Також були вручені відзнаки Клубу пакувальників фірмам, що надали підтримку і виступили спонсорами Конкурсу.

У рамках конференції  було проведено засідання «Круглого столу», на якому заслухано доповіді:

 – особливості фахової підготовки спеціалістів для пакувальної індустрії у сучасних умовах  (доп. зав. кафедри Української академії друкарства, проф., д.т.н. Регей І.І.);

– реалізація спільних проектів Клубу пакувальників України з вищими навчальними закладами та можливі шляхи їх розширення та інтенсифікації (доп. президент Клубу пакувальників України – к.х.н. Кривошей В.М.).

– аналіз результатів проведення конкурсу студентських робіт у вищих навчальних закладах (доп. керівник координаційно-методичної ради Клубу пакувальників України – д.т.н., проф. Гавва О.М.).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×