У Сумах відбувся обласний форум педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів

09 листопада 2016 року в приміщенні конгрес-центру Сумського державного університету відбувся обласний форум педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Концептуальні засади діяльності позашкільних навчальних закладів області з національно-патріотичного виховання».

Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Привітали учасників форуму  Микола Анатолійович Подопригора, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації і Лілія В’ячеславівна Ричкіна, заступник голови Сумської обласної ради.

До обговорення питань порядку денного долучилися: Олена Іванівна Попова, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Дмитро Сергійович Лантушенко,начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, Антоніна Миколаївна Ігнатенко, заступник начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації.

Під час форуму було дано оцінку роботи позашкіллю Сумщини щодо національно-патріотичного виховання. Зокрема, сформований в області освітньо-виховний позашкільний простір дозволяє здійснювати координацію діяльності навчальних закладів з національно-патріотичного виховання, забезпечувати національно-патріотичну спрямованість навчання та виховання в гуртках і творчих об’єднаннях усіх напрямів позашкільної освіти. Національно-патріотичний компонент ураховується в усьому: навчальних програмах, творчій діяльності, суспільно значущих справах.

Учасники форуму у виступах вихованців презентували ефективні форми роботи з дітьми з національно-патріотичного виховання.

За наслідками обговорення проблемних питань було визначено план подальшої роботи, відповідно до якого прийнято рекомендації, презентовано новий соціально-освітній національно-патріотичний проект «Голос крові: ми – Українці», а також конкурс методичних матеріалів з національно-патріотичного виховання (підготовка навчально-методичного посібника).

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×