У видавництві «Генеза» відбувся вебінар, присвячений новій навчальній літературі для дошкілля

Днями у київському видавництві «Генеза» відбувся вебінар «Навчальна література для дошкілля від видавництва «Генеза». Захід ініційовано та організовано за ініціативи редакції дошкільної освіти видавництва і проведено за сприяння відділу дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти.

Мета вебінару – ознайомлення широкого загалу практиків дошкільної освіти з новинками  методичного забезпечення змісту освітньої роботи з дітьми дошкільного віку. Саме це привабило учасників із різних регіонів України, які підключилися і були на зв`язку впродовж усієї роботи.

Наталія Заблоцька, головний редактор видавництва, привітала учасників, розповіла про загальну стратегію діяльності видавництва у визначенні змістового спрямування нової літератури, пошуку авторів, підготовці й відпрацюванні рукописів. Антоніна Короб, відповідальний редактор із дошкільної освіти, презентувала новинки навчально-методичної літератури з актуальних питань пізнавального, мовленнєвого, художньо-естетичного, фізичного розвитку малюків. Олена Низковська, начальник відділу дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти, розповіла про вимоги до навчальної літератури для дошкільної освіти, порядок надання їй грифів і схвалень МОН та показала частку продукції видавництва «Генеза» у Переліку навчальної літератури, рекомендованої МОН для використання в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році.

Родзинкою вебінару стала участь одного з найвідоміших в Україні розробників навчальної літератури для дошкілля Наталії Гавриш, доктора педагогічних наук, професора. Наталія Василівна провела своєрідний он-лайн-майстер-клас із практичного застосування розроблених нею одноосібно та у співавторстві методичних і навчальних, дидактичних посібників, комплектів літератури з  комунікативно-мовленнєвого розвитку. Особливий інтерес аудиторії викликала запропонована нею система роботи з демонстраційними картинами, роздавальною наочністю.

Про справжню зацікавленість до теми свідчили численні запитання вихователів, методистів дошкільних закладів, батьків вихованців.

Дякуємо видавництву «Генеза» за ретельно підготовлений захід і всім учасникам за позитивну налаштованість, відкритість у спілкуванні, небайдужість до проблеми навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в ДНЗ, фаховість в аналізі й відборі новинок сучасної навчальної літератури для дошкілля.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×