Завершено вхідну діагностику рівня знань із фінансової грамотності

Із 3 по 7 жовтня 2016 року учні та студенти навчальних закладів України, залучених до проведення дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність», проходили вхідну діагностику рівня фінансової обізнаності. Тестування з курсу «Фінансова грамотність» проводилось ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи» за допомогою електронної системи онлайн-тестування.

У діагностиці взяв участь 381 навчальний заклад України. Електронна система, створена спеціалістами ДВНЗ «УБС» вже третій рік апробується на такому значному масиві опитуваних, тому більшість технічних проблем, пов’язаних з роботою системи Інтернет, була усунена.

Відповідальними за впровадження курсу «Фінансова грамотність» у областях була проведена кропітка робота щодо уточнення електронних адрес навчальних закладів. Завдяки цьому тестування пройшло у спокійному робочому режимі. Але мали місце окремі випадки відсутності або достатнього рівня доступу до системи, недостатня кількість комп’ютерів у школах. Відтак певна кількість навчальних закладів не змогла взяти участь у тестуванні.

Проблемою також залишається недостатня або несвоєчасна поінформованість учасників тестування у окремих регіонах, зокрема, у місті Києві. Тому тестування проводились протягом тижня, а не за графіком.

Не брали участь у діагностиці навчальні заклади Донецької області. Недостатньою була участь учасників із Вінницької області.

Отримані результати діагностики презентовані авторами дослідно-експериментальної роботи на сайтах ІМЗО та МОН України.

Ознайомитись із результатами по областях та окремих навчальних закладах можна у додатку.

Окрім цього, свої результати школи можуть перевірити за посиланням http://do.ubs.edu.ua:8000 шляхом уведення логіна та пароля, який був надісланий на електронну адресу учасників.

Також нагадуємо, що тестування проводиться із метою виявлення рівня фінансової обізнаності на початку вивчення курсу та у кінці навчального року для перевірки якості навчально-методичного забезпечення курсу.

Результати вхідного тестування по областям

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×