Впровадження дослідно-експериментальної роботи з фінансової грамотності в Чернівецькій області

22 вересня 2016 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося засідання Вченої ради. Відкрив засідання Григорій Білянін, директор Інституту, кандидат педагогічних наук, голова Вченої ради.

Серед важливих напрямків роботи та питань, пов’язаних з  удосконаленням організації курсової підготовки, організації педагогічної практики та науково-методичного супроводу підвищення кваліфікації за очно-заочною формою навчання для педагогів, важливе місце у роботі Інституту має координація різних напрямків дослідно-експериментальної роботи, що проводиться у навчальних закладах.

Саме про «Науково-методичні засади реалізації всеукраїнської дослідно-експериментальної роботи з упровадження курсу «Фінансова грамотність» у навчальних закладах Чернівецької області і доповілазавідувач НМЦ менеджменту та координації діяльності РМК / ММК ІППОЧО Наталія Куриш.

Наталія Куриш зауважила: «Мета дослідно-експериментальної роботи – навчити практичним аспектам використання фінансових інструментів, управління власними фінансами та відповідальної поведінки споживача фінансових послуг через впровадження в навчальних закладах курсу за вибором «Фінансова грамотність».

Наталія Забуга, завідувач сектору фінансової грамотності та навичок підприємництва відділу цифрової освіти,фінансової грамотності та навичок підприємництва ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, приєдналась до обговоренняв он-лайн режимі та заначила, що Буковина є одним із лідерів та активних учасників всіх заходів,  які проводяться у рамках впровадження фінансової грамотності у навчальних закладах області. Також присутні обговорили  проблемні питання щодо впровадження курсу«Фінансова грамотність».

До обговореннядолучилась вчитель економіки та курсу «Фінансова грамотність» ліцею №1 Чернівецької міської ради Оксана Місевич, команда якої посіла друге місце на Всеукраїнському турнірі юних знавців фінансової грамотності. Вона розповіла про участь учнів ліцею у заходах, присвячених Дню ощадності, Тижні грошей, Турнірі.

Також членами Вченої ради було обговорено  проект Положення про організацію курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників області, в якому передбачено спецкурс з «Фінансової грамотності» для вчителів.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×