У місті Бровари відкрито нову сучасну будівлю позашкільного навчального закладу

16 вересня 2016 року у місті Бровари Київської області відбулась грандіозна подія – здійснено урочисту передачу нового приміщення позашкільного закладу творчому колективу дітей та педагогів Будинку дитячої та юнацької творчості. Передача відбулась напередодні Дня міста як величний дарунок міської влади молодому поколінню пристоличного міста.

Приміщення позашкільного навчального закладу площею понад 2600 кв. метрів. Ретельно продуманим проектом передбачені приміщення для роботи гуртків і творчих об’єднань, зокрема 16 навчальних кабінетів для гурткової роботи, 5 хореографічних залів, один великий хореографічний зал площею 250 м2. Також приміщення має ошатну концертну залу, просторий хол для  організації виставок дитячих творчих робіт, презентацій тощо. Будівля пристосована для занять дітей з особливими освітніми потребами.

У церемонії урочистої передачі нового приміщення взяли участь перший заступник Голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе; начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки Алла Середницька, яка зазначила, що за останні два роки в Україні відкрито єдиний позашкільний заклад – Будинок дитячої та юнацької творчості м.Бровари.

Також урочисту церемонію відвідали директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова; директор Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва» Тамара Нестерук; Броварський міський голова Ігор Сапожко, представники будівельної компанії; представники іноземних делегацій із міст-побратимів Броварів – Білорусії, Латвії, Франції, Естонії, Польщі, які приїхали на святкування дня міста, директори та учителі навчальних закладів, представники громадськості міста, батьки, діти.

Урочиста церемонія передачі приміщення розпочалася з яскравого святкового дитячого флешмобу на честь видатної події, в якому взяли участь  більше сотні вихованців художніх колективів дитячого закладу. Після виконання Народним вокальним ансамблем «Калинка» Гімну України, директор БДЮТ Валентина Павлученко представила почесних гостей та зауважила, що в Броварах належне розставляють головні життєві пріоритети, розуміючи, що саме діти – це майбутнє нашого міста, нашої незалежної України.

Саме дітям, нинішнім та майбутнім вихованцям позашкільного навчального закладу було передано символічного ключа від приміщення, які під схвальні захоплюючі вигуки та аплодисменти присутніх на святі, першими увійшли до нового приміщення. А в небо здійнялися жовто-блакитні кульки, як символ вічної юності нашого міста.

Потім відбувся трьохгодинний святковий концерт, у якому взяли участь художні колективи закладу: Народний хореографічний ансамбль «Галатея», Народний вокальний ансамбль «Калинка»,  Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка», Зразковий хореографічний ансамбль «Каприз», Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна», хореографічний ансамбль «Феєрія Денс», ансамбль народного танцю «Броварчаночка», ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія», хореографічний ансамбль «Вікторія», гуртки сольного співу «Браво», юних шанувальників художнього слова «Горислово» а також – педагоги закладу.

Протягом усього заходу також діяла яскраво оформлена виставка-презентація творчої діяльності художніх колективів закладу та працювали майстер-класи провідних педагогів гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Захід приємно оживив до цього тихий куточок нашого міста, який з часом стане таким же багатолюдним і улюбленим для тисяч юних броварчан, як і попередній – така  вже природа юності.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×