Продовжується впровадження програми «Шкільний офіцер поліції»

Наприкінці серпня в м. Івано-Франківську та м. Львові, відбулась презентація програми «Шкільний офіцер поліції», під час зустрічі із заступниками директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів.

«Шкільний офіцер поліції» – програма, адаптована до українських шкіл, метою якої є проведення інтерактивних зустрічей зі школярами щодо питань особистої безпеки, профілактики правопорушень, ролі поліції в громаді та суспільно корисним проектам; забезпечення поінформованості та обізнаності підростаючого покоління у питаннях розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання їм; сприяння патріотичному вихованню і підготовці молоді до життя.

Нова ініціатива «Шкільний офіцер поліції» – це ефективний спосіб профілактики правопорушень та формування активної громадянської позиції молоді.

Ініціатива проходить в рамках проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» (РСКЮ), який виконується консалтинговою компанією Агрітім Канада у тісній співпраці з представниками Національної поліції та Міністерства освіти і науки України.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×