Активація ліцензійного програмного забезпечення

image_pdfimage_print

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки загальноосвітні навчальні заклади отримали 23 тис. комплектів комп’ютерів, на яких  встановлено ліцензійне програмне забезпечення: операційна система, пакет офісних програмних засобів Microsoft Office Professional та антивірусне програмне забезпечення.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зазначила: «Для нас важливо, щоб до шкіл надійшли комп’ютери, повністю готові до використання в навчальному процесі, і ми могли ефективно використати надану нам допомогу з Китаю. Саме тому прийнято відповідальне рішення – закупити ліцензійне програмне забезпечення для кожного з цих комп’ютерів».

Закупівля програмного забезпечення, а також послуги щодо його встановлення здійснювалися через систему «Прозоро». Загальна вартість програм разом із послугою встановлення склала 10 млн. гривень, що еквівалентно близько 10% від орієнтовної ціни аналогічних програмних продуктів. Тобто державі встановлення ПЗ на 1 комп’ютер обійшлося менше, ніж в 435 гривень.

Веб-ресурс для активації  та подальшої підтримки ліцензійного програмного забезпечення, на комп’ютерне обладнання для ЗНЗ та інструкції  знаходяться за посиланням: http://chinesepc.com.ua

Інструкції щодо активації ліцензійного програмного забезпечення у загальноосвітніх навчальних закладах: http://chinesepc.com.ua/instructions/ 


Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×