Визначено переможців II Міжнародного конкурсу«Найкращий учитель української мови за кордоном» 

Із метою піднесення престижу української мови та розвитку українського шкільництва за кордоном, удосконалення фахової майстерності вчителя української мови за кордоном Міністерством освіти і науки України спільно з Українською Всесвітньою Координаційною Радою щорічно проводиться Міжнародний конкурс «Найкращий учитель української мови за кордоном». Змагання триває заочно з 9 листопада по 24 серпня у двох номінаціях: «Учитель початкової школи», «Учитель загальної середньої  школи» у два етапи (регіональний та підсумковий) для вчителів, які викладають українську мову у навчальних закладах за кордоном.

У 2015/2016 навчальному році в I (регіональному) етапі Конкурсу взяли участь 107 учителів. Регіональними координаторами за кордоном визначено  переможців I етапу, вони ж стали учасниками II (підсумкового) етапу.

 23 травня 2016 року відбулося засідання журі ІІ (підсумкового) етапуМіжнародного конкурсу «Найкращий учитель української мови за кордоном». Голова журі  ІІ етапу Конкурсу, голова УВКР Ратушний М. Я.  звернув увагу присутніх, що комплекти матеріалів на Конкурс надійшли з різних країн, а саме:  Королівства Норвегія – 1, Канади – 1, Румунії – 1, Республіки Молдова (Придністров’я) – 11. На розгляд журі запропоновано конкурсні матеріали 14 учасників ІІ етапу Конкурсу:

–  y номінації «Учитель початкової школи» – 5 учителів;

–  у номінації «Учитель загальної середньої школи» – 9 учителів.

Основними критеріями оцінювання робіт були: методична грамотність, креативність, народознавчий аспект, результативність учителя, використання інформаційно-комунікаційних технологій.

За результатами оцінювання журі ІІ (підсумкового) етапу Конкурсу визначено переможців у двох  номінаціях: «Учитель початкової школи», «Учитель загальної середньої школи» – лауреатів (перше місце), дипломантів (друге і третє місця) та кращих учасників Конкурсу (наказ МОН України від 03.06.2016 № 618 «Про підсумки II Міжнародного конкурсу «Найкращий учитель української мови за кордоном» у 2015/2016 навчальному році»).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×