Інтерактивні уроки Європи в м.Українка Київської області

У рамках днів Європи в Україні Світлана Бацюкова, волонтер і мати одного із учнів, провела чотири інтерактивні уроки Європи для школярів третіх класів загальноосвітньої школи №1 м.Українка Київської області. На них побували більше 120 дітей .

Уроки розроблені на основі інтерактивної методики, яку Світлана вивчила в Інформаційному Центрі ЄС в Литві. Тому директор школи Світлана Білохвощенко відразу підтримала ідею проведеня цих занять, назвавши їх актуальними та важливими для навчального процесу: «Уроки Європи» вперше проводились у нашій школі. Ми вдячні Світлані Бацюковій і Представництву ЄС в Україні за надану інформаційну підтримку. Проведення вищезазначених заходів сприяє розширенню кругозору учнів про країни Європи».

«На перший погляд, розповісти дітям про Європейський Союз складно, втім інтерактивний підхід перетворює «важкий» матеріал на «неважкий». Діти в цьому віці дуже активні, елементи несподіванки та участь у конкурсах значно спростили сприйняття та запам’ятовування інформації ними», -поділилась враженнями пані Світлана.

Ігри, перегляд фільмів, турнір та інші інтерактивні методи були використані протягом уроків для обговорення мети створення Європейського Союзу, вивчення мапи, прапорів країн ЄС тощо. Учні одного з третіх класів підготували проекти, що стосувалися різних країн Європейського Союзу. Підняті вгору руки, посмішки дітей та прагнення пізнати більше надали неабиякого натхнення для проведення уроків.

Треті класи, що брали участь в уроках, отримали мапи ЄС та книжки для дітей від Представництва ЄС в Україні.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×