Науково-практичний семінар з питань впровадження курсу «Фінансова грамотність»

 

Відповідно до плану роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» 17 травня 2016 року на базі Цюрупинського РМК відбувся міжрайонний науково-практичний семінар «Методичні аспекти впровадження курсу «Фінансова грамотність» у  загальноосвітніх навчальних закладах».

У роботі семінару взяли участь вчителі, які викладають курс за вибором «Фінансова грамотність», вчителі економіки та методисти РМК (ММК) Білозерського, Голопристанського, Цюрупинського районів, міст Херсона та Голої Пристані.

З вітальним словом до учасників семінару звернулась Оксана Павлова, завідувач КУ «Цюрупинський районний методичний кабінет».

Зоя Філончук, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дисциплін КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», проаналізувала сучасний стан та перспективи впровадження курсу «Фінансова грамотність» у загальноосвітніх навчальних закладах області, розкрила методичні аспекти його викладання в основній школі.

Лілія Канівець, заступник завідувача методкабінету охарактеризувала пріоритетні напрями роботи освітян району та ознайомила учасників семінару з досвідом впровадження фінансової освіти у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Учасники семінару відвідали заняття з курсу «Фінансова грамотність» у 10-му класі. Тему «Державна та приватна пенсії» розкрила учителька Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 Наталя Чернявська. А  позаурочний захід – учнівський турнір юних знавців із фінансової грамотності, провела учителька Цюрупинської гімназії Лариса Пішко.

У рамках семінару також відбулася презентація роботи шкільного клубу підприємництва гімназії «Шанс» за 2015-2016 навчальний рік.

Завершився захід проведенням круглого столу з проблеми «Методичні аспекти впровадження курсу «Фінансова грамотність» у  загальноосвітніх навчальних закладах» за участю вчителів та методистів району

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×