Відбулась конференція «Актуальні аспекти реалізації сімейного виховання в освітній системі Запоріжжя»

13 травня 2016 року у місті Запоріжжі відбулась конференція «Актуальні аспекти реалізації сімейного виховання в освітній системі Запоріжжя».

Захід проходив у приміщенні міської ради за участю заступника міського голови, представників системи освіти, громадських організацій, психологів, депутатів міської ради.

Запоріжжя стало одним з перших міст, де реалізується курс «Сімейні цінності». Станом на сьогодні курс викладається у 26 загальноосвітніх школах Запорізької області.

Основна мета курсу «Сімейні цінності» – сприяння створенню духовно-моральної основи, що базується на усвідомленому прагненні людини ефективно розвиватися у парі та сім’ї, взаємодіючи при цьому з дітьми, батьками та родом.

«Даний курс надзвичайно важливий. Щаслива, дружна, здорова сім’я – запорука міцного суспільства», – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

У конференції взяла участь начальник відділу неформальної та інформальної освіти дітей ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України Леся Корецька, яка є співавтором та тренером курсу «Сімейні цінності».

«Підростаюче покоління має знати, що таке сім’я, для чого вона потрібна і що треба робити, щоб вона була щасливою. Лише щаслива людина може бути патріотом своєї країни та будувати її щасливе майбутнє», – наголосила Леся Корецька.

В ході конференції були підведені підсумки реалізації освітньої програми, піднімались актуальні питання, що стосуються сімейних цінностей, визначено пріоритетні напрямки подальшої роботи.

Робота з формування сімейних цінностей у підростаючого покоління є важливим внеском у розвиток та розбудову демократичного, громадянського суспільства в Україні. В сім’ї формуються базові цінності світогляду молодого громадянина, почуття відповідальності за долю своєї Батьківщини. Саме сімейне виховання справляє найбільшу емоційно-етичну дію на особу; йому має належати головна роль у формуванні громадянськості.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×