Популяризацію курсу «Фінансова грамотність» та навчання педагогів продовжують у Харківській академії неперервної освіти

 

З метою популяризації курсу за вибором 11 травня 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» «Фінансова грамотність» проведено семінар-тренінг за темою «Особливості впровадження курсу за вибором «Фінансова грамотність» у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів».

У роботі заходу взяли участь методисти районних відділів (управлінь) освіти, учителі економіки та заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова та Харківської області.

Під час семінару-тренінгу Наталією Носик, методистом Центру методичної та аналітичної роботи Харківської академії неперервної освіти, було презентовано  програмно-методичне забезпечення курсу «Фінансова грамотність» для 2-10 класів. Особливу увагу приділено використанню інтерактивного мультимедійного електронного навчального посібника з курсу «Фінансова грамотність», апробація якого розпочалась в окремих загальноосвітніх навчальних закладах України, та зокрема місті Харкові.

З актуальними питаннями впровадження курсу за вибором «Фінансова грамотність» у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів ознайомив Сергій Китиченко, викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти Харківської академії неперервної освіти.

 Олена Решетняк, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів Національного політехнічного університету «Харківський політехнічний інститут», директор Міжнародного бізнес-центру, акцентувала увагу на необхідності використання інтерактивних вправ на уроках з фінансової грамотності.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×