Підсумкову діагностику рівня знань з курсу «Фінансова грамотність» у загальноосвітніх навчальних закладах України завершено.

 

З 25 по 29 квітня 2016 року з метою вдосконалення навчально-методичного забезпечення, системи оцінювання знань та забезпечення об’єктивності моніторингу рівня знань учнів у навчальних закладах залучених до дослідно-експериментальної роботи щодо впровадження курсу «Фінансова грамотність» проводилась підсумкова діагностика рівня знань.

Захід проводився відповідно до плану реалізації ІІІ етапу дослідно-експериментальної роботи (наказ МОН молодьспорту України від 19.07.2012 № 828 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації України на 2012-2019 роки).

Вже третій рік стан фінансової обізнаності учнів та студентів визначається за допомогою електронної системи онлайн тестування, що створена ДВНЗ «Університет банківської справи». Протягом впровадження курсу «Фінансова грамотність» була проведена велика дослідно-експериментальна робота, котра започаткувала чимало інновацій, зокрема, електронну систему онлайн тестування, яка зараз проходить апробацію.

Щорічно новий інструмент збору інформації організаційно і технічно вдосконалювався. Але, на жаль, у цьому році стався технічний збій електронної системи. Зусилля співробітників ДВНЗ УБС терміново виправити ситуацію виявились марними. 26 квітня навчальні заклади не змогли пройти діагностику, за що розробники приносять свої вибачення. Робота над вдосконаленням електронної системи, для забезпечення ефективності її роботи та об’єктивності результатів буде продовжена.

Електронна система у цьому році апробована на значному масиві опитуваних. 272 навчальних заклади пройшли підсумкову діагностику. Найбільш вдало впорались навчальні заклади Дніпропетровської області. Отримані результати будуть представлені науковими керівниками дослідно-експериментальної роботи для ознайомлення на сайті Інституту модернізації змісту освіти і МОН України, та надіслані до обласних департаментів та ОІППО.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×