Необмежені можливості для плідного партнерства

У Інституті модернізації змісту освіти відбулась робоча зустріч  дирекції та керівників окремих відділів наукової установи з представниками Goethe-Institut в Україні та DAAD.

Гізела Ціммерманн, директор інформаційного центру DAAD у Києві , та Сюзанне Бекер, заступник директора Гете-Інституту, завітали з метою познайомитись з діяльністю ІМЗО та запропонувати, з огляду на можливості німецького Культурного Центру Гете-Інститут в Україні, перспективи співробітництва у галузі освіти.

Як відомо, сьогодні Гете-Інститут є найбільшим у світі культурно-освітнім центром, який пропонує курси та іспити з німецької мови. За його ініціативи проводяться курси підвищення кваліфікації для вчителів німецької мови, на яких викладачі знайомляться з найсучаснішими методиками викладання , новими навчальними матеріалами, що, безумовно, мотивує до глибокого вивчення матеріалу. Окрім того, фахівцями Гете-Інститут розроблено багато безкоштовних онлайн-курсів та онлайн-тренігів у рамках проектів «Вчимося навчати німецької», «Іспити у школах» «Європа у школи», а також навчальні інтерактивні матеріали для дітей 6-13 років (Цифровий дитячий університет), онлайн-вправи для самостійного навчання та онлайн-курс для стипендіатів. Вони, безумовно, сприятимуть професійній підготовці та підвищенню кваліфікації вчителів та викладачів німецької мови, познайомлять з новими тенденціями та ідеями у викладанні іноземної мови, а також країнами Європейського Союзу тощо.

У підсумку конструктивного спілкування та обміну думками з колегами гості запропонували розширити межі взаємовигідного партнерства між двома інституціями. Домовились системно обмінюватись інформацією про цікаві проекти і заходи, розміщувати її на сайтах, надсилати у школи та регіональні інститути післядипломної педагогічної освіти. Серед перспективних  напрямків співпраці виділені такі:

– розробка кількарівневої програми вивчення німецької мови у вишах;

– спільна робота проектом Wифрового дитячого університету;

– дуальна освіта;

-Туринський процес;

– білінгвальне навчання;

Є надія, що перша робоча зустріч з представниками Гете-Інституту та DAAD стане відправною точкою у плідному співробітництві.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×