Досвідом впровадження фінансової грамотності у навчальних закладах України зацікавились у Грузії

Під час робочого візиту у Грузію наукові керівники дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність», співробітники ДВНЗ  «Університет банківської справи» поділились досвідом впровадження фінансової грамотності у навчальних закладах України поділились наукові керівники дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність».

У Тбілісі в Національному палаці дітей та юнацтва пройшла зустріч представників країн-партнерів проекту «Передача досвіду країн Вишеградської четвірки (V4) країнам Східного партнерства та розвиток потенціалу і нового досвіду громадянського суспільства країн Центральної і Східної Європи в галузі фінансової грамотності та економічної освіти для молодих людей» програми Східного партнерства Вишеградського фонду (V4EaP).

У зустрічі взяли участь представники 11 країн – Грузія, Азербайджан, Білорусь, Молдова, Чехія, Словаччина, Польща, Нідерланди, Ірландія, Україна та Угорщина.

Анжела Кузнєцова, перший проректор ДВНЗ «Університет банківської справи» д.е.н., професор,  та Олена Рябова, начальник навчально-методичного відділу, к.пед.н., провели тренінгові програми з питань навчання вчителів у початковій та основній школах, презентували концепцію запровадження фінансової грамотності для учнів 10-х класів, а також проаналізували результати моніторингу, проведеного серед українських вчителів, які викладають курс «Фінансова грамотність».

Зацікавленість у присутніх викликали також майстер-класи, присвячені викладанню теми «Страхування» з інтерактивного електронного підручника «Фінансова грамотність» (для учнів 10 класів) та рекомендації щодо розробки та проведення панорамного уроку як одного з видів захисту творчих робіт.

За словами Анжели Кузнєцової, досвід науковців Університету банківської справи є цінним, адже саме цей навчальний заклад один з  перших в Україні розпочав розробку та реалізацію навчальних програм з курсу «Фінансова грамотність».

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×