Підбито підсумки ХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

ХХІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії  проходила 28 березня – 1 квітня  у м Чорткові Тернопільської області. Серед  її учасників  –  школярі  з 24 областей України та міста Києва. У заключному етапі олімпіади з історії  змагалися 38  учнів 10  класу та 40  учнів 11  класу.

IV етап Всеукраїнської олімпіади з історії відбувався на базі Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського. Учасникам олімпіади, керівникам команд, членам оргкомітету та журі булі створені чудові умови для роботи, відпочинку й запропонована цікава культурна програма.  Для юних істориків та керівників команд були організовані екскурсії історичними місцями Чорткова та до Марійського Духовного Центру «Зарваниця». Юні олімпійці зустрілися також зі своїми  однолітками в школах міста Чорткова.

Переможцями олімпіади визнано 39 учнів. Дипломами І ступеня нагороджено 6 школярів,  ІІ ступеня –12,  ІІІ ступеня – 21. Решта  отримали дипломи учасників.

Спонсорами олімпіади виступили: Олексій Цебро, генеральний директор кампанії «Танграм», Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» (м. Київ)та видавництво «Астон» (м. Тернопіль).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×