Фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки

 

Цьогоріч Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки проходила на базі Вінницького національного технічного університету. Вітаючи її учасників, Володимир Гробко, ректор вишу, підкреслив надзвичайну важливість проведення таких інтелектуальних змагань і побажав перемоги найсильнішим і найдостойнішим.

Вітальний лист олімпійцям надіслали також очільники виконавчої і представницької гілок влади Вінницької області. Представник департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Калетник запевнив учасників та організаторів у всебічній підтримці керівництва обласної державної адміністрації і побажав їм незабутнього перебування на теренах Вінниччини. Сергій Павлов, голова організаційного комітету, проректор з наукової роботи, професор, коротко окреслив наукові здобутки факультету радіотехніки.

Костянтин Коваль, відповідальний секретар олімпіади, зачитав вітальний лист Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України і зауважив, що зі сторони оргкомітету щорічно учасникам олімпіади, членам журі та супроводжуючим представникам вищих навчальних закладів пропонуються нові різноманітні цікаві позаконкурсні змагання та заходи, а також насичена розвиваюча програма в рамках проведення інтелектуального змагання.

Олімпіада з радіотехніки проходила у два тури: теоретичного та практичного .

Журі оцінило конкурсні завдання і визначило переможців.

 1 місце здобув Юрій Демчина, студент Національного університету «Львівська політехніка».

2 місце посіли: Абдирахман Нурболат Хайруллаули, студент Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова, та Максим Горбатенко, студент Вінницького національного технічного університету.

3 місце поділили між собою Вадим Мордюк, студент Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова, Рамазан Оринбек, студент Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова, та Сергій Сауляк, студент  Вінницького національного технічного університету.

На урочистостях з нагоди закриття олімпіади переможців нагородили грамотами та цінними призами від спонсорів, усім учасникам вручили сертифікати. Переможець змагання отримав від компанії «Київстар» сучасний смартфон, а від компанії „Melexis” – класику радіотехнічної думки – книгу „Искусство схемотехники” та брендовані: дистанційний вимірювач температури і флеш пам’ять.

Учасники олімпіади у рамках екскурсійної програми відвідали наукове-виробниче підприємство “ВТН», товариство з обмеженою відповідальністю «Промавтоматика Вінниця» та Iсторико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму (с. Коло- Михайлівка).

Організаційно-методичне керівництво олімпіадою здійснював Інститут модернізації змісту освіти.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×