Співпраця ІМЗО з Німеччиною

 

У четвер 7 квітня відбулась робоча зустріч директора Інституту модернізації змісту освіти Наталії Вяткіної з представниками  організації Civil Peace Service – що впроваджує програми з міжнародної співпраці у сфері миротворення, ненасильницької комунікації та засобів попередження конфліктів у сучасному світі, за підтримки уряду Німеччини.

Представники Civil Peace Service Крістіан Мюллер та Харальд Ретнер ознайомили співробітників ІМЗО з програмою “Peace&Conflict”, згідно з якою пропонується впроваджувати модель “Peace Education”. Ця модель була апробована у громадських організаціях та державних установах Німеччини, тому може бути ефективною і в Україні. За допомогою “Peace Education” навчати неконфліктності, толерантності та поведінці, заснованої на принципах етики, можна буде починаючи вже зі школи.

На зустрічі, у якій взяли участь Надія Семчук, начальник відділу соціальної роботи і етики  та Мирослава Бутковська, начальник відділу міжнародних зв’язків  було оговорено проблеми сучасного суспільства та освіти зокрема.  Світ освіти – це процес  перетворень. Тому подальша співпраця та впровадження миротворення і ненасильницьких методів комунікації в освітній процес дозволить вийти на новий рівень, та відкрити нові можливості для навчання.

У ході обговорення відбувся обмін ідеями та пропозиціями щодо подальшої співпраці.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×