Завершено проведення заходів у рамках відзначення Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week)

Днями відбувся регіональний тренінг-семінар на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» за участі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Семінар проводився за ініціативи Інституту модернізації змісту освіти МОН України спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи» для вчителів загальноосвітніх закладів та методистів закладів післядипломної освіти з обговоренням питань апробації інтерактивного електронного посібника з курсу «Фінансова грамотність» для загальноосвітніх навчальних закладів, що проводились у рамках виконання програми заходів дослідно-експериментальної роботи з упровадження курсу «Фінансова грамотність» та проекту «Всесвітній тиждень грошей».

У роботі семінару взяли участь директори, вчителі ЗНЗ, методисти закладів післядипломної освіти Харківської, Полтавської, Сумської, Луганської областей. Велику організаторську роботу провели співробітники КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Китиченко С. та Носик Н.

Окремі питання апробації підручника та досягнення впровадження курсу «Фінансова грамотність» у загальноосвітніх закладах України були представлені Наталією Забугою, завідувачкою сектору фінансової грамотності і навичок підприємництва Інституту модернізації змісту освіти.

Викладачі та випускники Харківського інституту презентували результати вхідної діагностики знань з курсу «Фінансова грамотність» та наочний приклад проведення занять для школярів.

У рамках семінару виступив Іван Вишневський, представник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Семінар пройшов у динамічному та доброзичливому діалозі та плідній співпраці з педагогами.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×