Ще один майданчик для обміну досвідом учителів іноземних мов України та світу

           Понад 100 вчителів англійської та німецької мов загальноосвітніх шкіл, мовних курсів та ВУЗів  України, серед яких були спеціально запрошені переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», а також  представники навчальних закладів з Великобританії, Ірландії, США, Канади, Мальти та Німеччини, побували  спочатку у Києві, а згодом – в Одесі на другому щорічному міжнародному Форумі вчителів іноземних мов» (FLT Forum). Як і торік, Форум організувала та повністю профінансувала компанія «Алеком Освіта» за підтримки Міністерства освіти та науки України.

         Кожен іноземний навчальний заклад розробив і запровадив власну методику навчання, випустив аутентичні підручники. Всі міжнародні учасники Форуму є членами престижних міжнародних організацій з вивчення іноземних мов, сертифіковані освітніми міністерствами та відомствами тих країн, де працюють. Щорічно кожен з цих навчальних центрів приймає тисячі дітей, студентів та дорослих з усього світу, в тому числі з України.

             Форум урочисто відкривали директор Інституту модернізації змісту освіти Вяткіна Наталія та Директор компанії «Алеком Освіта» Луняк Марія.Зокрема, пані Марія оголосила про спеціальні призи – безкоштовні поїздки до Великобританії – для переможців Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» з англійської мови та Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, які  запровадила компанія «Алеком Освіта» в рамках підтримки Указу Президента України про оголошення 2016 року «Роком англійської мови».

       Під час майстер класів, організованих у формі уроків, вітчизняні вчителі мали змогу перейняти досвід іноземних викладачів у навчально-методичній сфері, ознайомитися з новими тенденціями та поспілкуватися зі своїми українськими та закордонними колегами у  невимушеній атмосфері під час перерв.

      Як зазначають учасники,  FLT Forum уже став абсолютно унікальним для України майданчиком для розширення культурного світогляду, імплементації сучасного світового досвіду та налагодження персонального спілкування й обміну досвідом вчителів іноземних мов України та світу.

       «Алеком Освіта», як соціально відповідальна компанія, маючи широкі ділові зв’язки з провідними навчальними закладами Європи та світу, і надалі долучатиметься до популяризації вивчення іноземних мов в нашій державі та налагодження тісного міжнародного співробітництва навчальних закладів України.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×