Усіх переможців та учасників олімпіади з інформатики нагороджено цінними подарунками

2 квітня 2016 року завершився IV етап ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, що проходив на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі наук.

Упродовж кількох днів 132 учні 9-11 класів з усіх областей України змагалися у володінні інформаційними технологіями. Більшість учасників засвідчили ґрунтовні знання з предмета і продемонстрували креативний підхід у розв’язуванні конкурсних завдань, що їм пропонувалися.

Представницьке журі, яке очолював Андрій Гуржій, професор, віце-президент Національної академії педагогічних наук України, академік, доктор педагогічних наук, визначило переможців.

На урочистому закритті звучали теплі слова і щирі побажання подальших успіхів школярам, ліцеїстам, гімназистам та їхнім наставникам. Окрім дипломів, переможці отримали цінні подарунки від спонсорів олімпіади, зокрема за три абсолютні результати – ноутбуки, а ще планшети, електронні книги, флеш-карти… Без подарунків не залишився жоден із учасників!

Дипломами І ступеня нагороджено:

учнів 9-го класу: Коваля Іллю, Деньга Назарія, Мельник Софію;

учнів 10-го класу: Ципко Антона, Здановську Юлію, Прокопець Юрія, Томаша Станіслава;

учнів 11-го класу: Мінакова Станіслава, Асландукова Матвія, Мачулу Максима, Очеретного Вячеслава;

Дипломів ІІ ступеня удостоєні:

учні 9-го класу: Гарбузова Аліна, Мазаєв Сергій , Варзар Вероніка, Гришечкін Марко, Фурсін Михайло, Макарович Адальберт, Миронюк Костянтин;

учні 10-го класу: Стречень Матвій, Башук Олексій, Фекете Іван, Плотніков Михайло, Горбачевський Олексій, Лесько Владислав, Бідалов Володимир;

учні 11-го класу: Скуріхін Роман, Попова Єлизавета, Деркач Роман, Борзяк Андрій, Хома Андрій, Ліхошва Ілля , Мудрієвський Петро, Різник Валерій, Чернякін Дмитро;

Дипломами ІІІ ступеня відзначено:

учнів 9-го класу: Кравцова Артура, Гінкул Аллу, Осташева Даніїла, Пупова Нікіту, Мерецького Дмитра , Супрун Тетяну, Кадирова Кадіра, Наумовича Артема, Савельєва Владислава, Михайленко Дениса;

учнів 10-го класу: Мисечко Артемія, Байнака Дмитра, Точа Ростислава, Єрмолаєва Олександра, Щербу Максима, Ленську Катерину, Геллера Михайла, Гордю Микиту, Олійника Микиту, Житара Романа, Толстікова Владислава;

учнів 11-го класу: Михайлова Кирила, Гаврашенко Антона, Вілігурського Артура, Перуна Андрія, Петросяна Арсена, Мовчана Олександра, Галіулліна Миколу, Тищенка Даніїла, Бездушного Вадима, Давидова Олексія, Кураченко Олега.

Окрім олімпіадних буднів, гості мали насичену пізнавальну програму. Вони ознайомилися з містом над Південним Бугом, дискутували за круглим столом із питання «Пріоритетні завдання сучасної шкільної інформатики», відвідали Хмельницький національний університет, зустрілися зі студентами Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та представниками авторських колективів підручників із інформатики, а члени журі зіграли товариський футбольний матч із місцевими педагогами.

Перехідний олімпійський кубок з інформатики поїхав на Рівненщину…

До побачення, Хмельницький!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×