Переможці Всеукраїнської олімпіади із французької мови поїдуть до Франції

У Миколаєві першого квітня у Палаці творчості учнів відбулося урочисте закриття ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із німецької та французької мов міста. У заході взяли участь члени оргкомітету та журі олімпіади, представники посольства Франції в Україні, органів управління освітою Миколаївської області, керівники навчальних закладів, установ освіти, науково-педагогічні та педагогічні працівники МОІППО, педагоги загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області, журналісти  (усього – 400 осіб).

В інтелектуальних змаганнях взяли участь юні знавці німецької та французької мов із 24 областей України та міста Києва (усього – 102 учні).

Марія  Шопулко, Іван Зимомря та Валентина Гладка привітали учасників та вручили їм дипломи.

Переможці олімпіади із французької мови нагороджені поїздками до Франції від посольства Франції в Україні.

Святковий настрій усім присутнім створили вихованці Палацу творчості учнів Миколаївської міської ради та Обласного будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.

Дуже насиченою була культурна програма, організована для учасників змагань. Так юні філологи-інтелектуали за підтримки професора Олександра Пронкевича відвідали Чорноморський державний університет імені Петра Могили. Для зацікавлених школярів і вчителів німецької та французької мов викладачі університету підготували лінгвокультурознавчий квест «Deutschlanddetektive» («Розгадай Німеччину») (Якоб Валощик, Лєна Грімм, Наталія Шевцова, Ганна Вісько) та культурологічне ательє «Toute la verité sur la France» («Уся правда про Францію») (Анн-Клер Перрен, Олів’є Ле Паж, Аліна Мозолевська, Василь В’єнцко). Спілкування із фахівцями викликали у присутніх приємні враження і задоволення від зустрічі з носіями мов.

Миколаївський краєзнавчий музейний комплекс «Старофлотські казарми» подарував юним олімпійцям незабутню мандрівку історією Миколаївської області. Там школярі поринули в історію  корабельного краю від сивої давнини і до сьогодення, побачили чимало унікальних експозицій і збагатилися новими знаннями.

Цього ж дня на гостей чекав ще один приємний сюрприз – викладачі й студенти інституту філології Чорноморського державного університету імені Петра Могили підготували для юних філологів виставу французькою мовою «Le Problème» (сценічна адаптація казки М. Еме «Задачка»), що стала прекрасним завершенням цього дня.

Для керівників команд були організовані зустрічі з представниками іноземних видавництв «Хубер» та «Лінгвіст».

Окрім того, учасники олімпіади познайомились із творчим учнівським колективом «Ольжичеві таврійці» Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради. Миколаївські школярі завітали на базу проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади із приємним подарунком – театральною постановкою в патріотичному дусі «Міліграми душі на терезах болю».

І на завершення, коли всі випробування для юних олімпійців уже були позаду, гості Миколаєва відвідали найкращий зоопарк в Україні. Мешканці зоопарку нікого не залишили байдужим, усі гості отримали гарний настрій та шалені емоції від екскурсії.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×