Названо переможців ХIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

П’ять днів Житомирщина гостинно приймала учасників ХIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Це 45 учнів випускних класів, 26 десятикласників, 24 дев’ятикласників з усіх областей України та м. Києва.

Юні економісти, виборюючи право бути кращими, аналізували актуальні питання економічної теорії, макроекономіки, міжнародної економіки, маркетингу та фінансів.

На олімпіаді панувала позитивна інтелектуальна атмосфера і всі залишились задоволеними як змаганнями, так і приємною атмосферою, доброзичливістю персоналу комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» (директор Л.В. Корінна).

Учасники олімпіади відвідали музей космонавтики С. Корольова та аеромобільну 95 бригаду.

Дев’яти та десятикласники щиро вдячні спонсорам Костянтину Передерію та Олександру Кондрату за надану можливість узяти участь в олімпіаді.

Закриття олімпіади проходило в актовій залі комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей».

Учасників, керівників команд та членів журі привітали: Вадим Калінін, голова оргкомітету, начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА; Надія Гражевська, голова журі олімпіади,  професор, доктор економічних наук; Олена Бурлака заступник голови оргкомітету, методист вищої категорії Інституту модернізації змісту освіти.

ХIХ Всеукраїнська учнівська олімпіада з економіки ще раз довела: наше майбутнє та вітчизняна економіка будуть у надійних руках.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×