У Сумах змагаються найсильніші знавці географії серед учнів з усієї країни

 

 

 

29 березня 2016 року на базі державного навчального закладу «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» урочисто розпочався ІV етап ХLІІІ Всеукраїнської олімпіади з географії.

З вітальним словом до учасників (141 учень та 35 керівників) змагань звернулась директор Департаменту освіти і науки Сумської  обласної державної адміністрації О.І.Попова. Олена Іванівна наголосила на тому, що питання роботи з обдарованою учнівською молоддю є пріоритетними на сьогодні, а бажання здобувати знання та саморозвиватись для кожного з присутніх у залі – важлива необхідність. Приємною несподіванкою стало вітання від директора Департаменту іменинникові, представнику Миколаївської області, який отримав солодкий подарунок та чудову книгу.

Головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський подякував керівників команд за сумління та наполегливість, а учасникам побажав  не лише перемог, але й  активної  участі у розвитку географічної науки України.

Після знайомства з 25 командами усі присутні познайомились і з членами професійного журі, серед яких географічні світила: професори, кандидати географічних наук. Вітання та творчі настанови учасники отримали і від голови журі інтелектуальних змагань Ярослава Олійника.

Художні номери від творчих колективів міста дарували чудові емоції усім присутнім.

Упродовж п’яти днів учнівські команди з усієї України змагатимуться за звання найсильніших географів. Програма змагань передбачає, окрім виконання теоретичних та практичних завдань, екскурсії містом, музеями та вищими навчальними закладами Сум, презентацію Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, зустріч учасників олімпіади з вихованцями Сумського палацу дітей та юнацтва.

Нагородження переможців відбудеться на урочистому закритті олімпіади 2 квітня 2016 року.

Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Державний навчальний заклад «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» виступаючи організаторами олімпіади бажають творчої наснаги, максимального розкриття та гарних емоцій учасникам! А перемоги – найсильнішому!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×