Районний Турнір юних знавців курсу«Фінансова грамотність» дав старт підготовці Національного Турніру

24 березня на базі СШ № 163 Шевченківського району м. Києва у рамках виконання програми заходів дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність» та відзначення Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) відбувся районний турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Відкриття районного турніру з фінансової грамотності розпочалося з нагородження команди технічного ліцею м. Києва Шевченківського району, яка брала участь у ІІ Всеукраїнському турнірі юних знавців із фінансової грамотності у минулому році.

Нагороду команді ліцею вручив заступник директора Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи», к.е.н. Андрій Тривайло. Він подякував команді за участь у турнірі та побажав подальших успіхів у вивченні курсу.

Районний Турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» шевченківців продовжує традицію підготовки до проведення Національних (всеукраїнських) турнірів, які приурочуються до Всесвітнього дня заощаджень.

У Всеукраїнському змаганні взяли участь 12 збірних команд старшокласників з різних ЗНЗ Шевченківського району.

Співорганізаторами Турніру стали: районний відділ освіти Шевченківського району, Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, ДВНЗ «Університет банківської справи, ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка.

На дебатні «бої» Турніру було винесено 20 питань з різних аспектів фінансової діяльності. Членами журі Турніру були досвідчені вчителі-методисти загальноосвітніх навчальних закладів району

Події Турніру проходили у два кола (бої відбіркового туру, фінал). Всі команди мали змогу показати не тільки рівень знань з фінансової грамотності, здобутих під час вивчення шкільного експериментального курсу (зокрема, у Києві курс «Фінансова грамотність» впроваджується у 21 навчальних закладах), а й навички проведення наукової дискусії, дебатні здібності та вміння працювати у команді.

За рішенням журі переможцями стали команда «Стартовий капітал» (гімназія № 153 ім. О. Пушкіна), ІІ місце з однаковим результатом посіли одразу дві команди: «Аверс» (СШ № 102) і «Депозит» (школа І-ІІІ ступенів       № 163), а третє місце зайняла команда «Chestnut» (гімназія № 172 «Нивки»).

У конкурсі відеороликів-презентацій перемогу одержала команда «Депозит» (школа І-ІІІ ступенів № 163). На другому місці опинилися дві команди: «Аверс» (СШ № 102) та команда «Банкнота» (Технічний ліцей). Третє місце посіли також дві команди: «Інвестиція (СШ №73) та «Chestnut» (гімназія № 172 «Нивки).

Районний Турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» шевченківців продовжує традицію підготовки до проведення Національних (всеукраїнських) турнірів, які приурочуються до Всесвітнього дня заощаджень. Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти та ДВНЗ «Університет банківської справи» планують проведення міського Турніру у травні 2016 року, а у жовтні-листопаді 2016 відбудеться Національний Турнір, місце проведення якого ще уточнюється. Запрошуємо взяти участь у роботі оргкомітету та журі Турніру, а також спонсорів, які готові сприяти фінансовому формуванню сучасних освітніх компетенцій у молодого покоління українців.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×