ХІХ  Всеукраїнська учнівська олімпіада з економіки в місті Житомирі

 

У IV етапі ХIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки беруть участь  95 учнів з 24 областей України та міста Києва. Зокрема, це 45  одиннадцятикласників,  26 десятикласників та 24 дев’ятикласників. Вони стали переможцями III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади та Інтернет-олімпіади з економіки. Всі команди у супроводі 28 керівників прибули до Житомира вчасно.

Зауважимо, що можливістю змагатися учні 9 та 10 класів завдячують фінансовій підтримці учасників олімпіади з економіки минулих років Костянтина Передерія  та Олександра Кондрата.

Змагання проходять на базі Комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» (директор Людмила Віталіївна Корінна).

Оцінювати результати олімпіади буде поважне журі у складі  36 осіб.

Урочистості з нагоди відкриття фінального етапу олімпіади проходили у Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера.

  Учасників, керівників команд та членів журі привітали: Вадим Калінін, голова оргкомітету, начальник управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації; Надія Гражевська, голова журі олімпіади,  професор, доктор економічних наук; Олена Бурлака заступник голови оргкомітету, методист вищої категорії Інституту модернізації змісту освіти.

Для учасників фінального етапу та гостей організатори підготували святковий концерт, під час якого виступав хореографічний Академічний ансамбль «Сонечко» під керівництвом Народних артистів України Михайла та Тетяни Гузунів. На відкритті були присутні гості – військові 95 аеромобільної бригади.

Попереду на школярів  чекає два тури олімпіади, де вони продемонструють теоретичні знання та практичні навички з економіки.

Потрібно відзначити злагоджену, високопрофесійну роботу оргкомітету, який на високому рівні  організував зустріч усіх учасників олімпіади та членів журі на  автовокзалі згідно з графіком прибуття та розселив усіх прибулих і створив оптимальні умови для успішного перебігу змагань, надавши навчальні та житлові приміщення для олімпійців.

Програмою проведення олімпіади для учасників передбачені культурно-екскурсійні заходи: оглядова екскурсія  по місту Житомиру та екскурсія в музей космонавтики ім. С.П.Корольова.

 Бажаємо учасникам олімпіади успіхів та наснаги, нехай переможе кращий!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×