Свято знань в Одесі: стартував IVетап ІІ Всеукраїнських учнівських олімпіад з болгарської  і молдовської мов та літератур

 

Справжнє свято знань відбулось 28 березня 2016 року в актовій залі комунального закладу «Одеська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №6»: відкриття IVетапу ІІ Всеукраїнських учнівських олімпіад з болгарської  мови та літератури, молдовської мови та літератури.

У змаганні на краще знання болгарської  мови та літератури братимуть участь 3 учасники із Запорізької, Київської та Одеської областей. Четверо учнів 3  районів Одеської області – Ізмаїльського, Ренійського і Татарбунарського, будуть змагатись за перемогу в олімпіаді з молдовської мови та літератури.

Команди та їх керівників привітали Юрій Багатий, член оргкомітету, заступник директора Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, Тетяна Бучацька, представник МОН, координатор олімпіад, начальник Одеської філії Інституту модернізації змісту освіти, Олена Риба, член оргкомітету олімпіади, завідувачка науково-методичної лабораторії мов та літератур національних меншин Одеського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, та Валерій Мінковський, директор комунального закладу «Одеська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №6».

Відкриття олімпіади висвітлено на сайті Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Одеського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, в газетах «Обозрение плюс» та «Лучаферул».

Організаційний супровід проведення змагання забезпечує Одеський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Програмами проведення олімпіади  з болгарської  мови та літератури і молдовської мови та літератури передбачена пішохідна екскурсія «Прогулянка по старовинних вулицях Одеси».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×